ישיבת הסדר "רוח צפונית"

על14-ספטמבר-2018 בתוךצפון

בשתי מילים

תורה עם חזון: ישיבת עכו הוקמה לפני שש שנים עם כעשרים בחורים בביה"כ בעכו, שעמד להפוך למסגד… כיום לומדים בישיבה למעלה ממאה וחמישים בחורים. אנו רואים בעיניים את התורה הגואלת. לימוד התורה בגדלות, התחושה העמוקה של שליחות, היחס המשפחתי הפתוח והאופי הערני והדינאמי של הישיבה, מהווים בית גידול איכותי לבחורים שיש להם רצון חזק ללמוד, שכל טוב וכוחות מעשיים. תלמוד גדול שמביא לידי מעשה: בעכו הבחורים שותפים מלאים בלימוד עמוק וחוויתי, בהתבוננות במשמעות הפנימית של סוגיות הגמרא, מיומנויות של חשיבה תורנית ואיך מתוכם באים בטבעיות, לעבודת ה', לשמחה ולמנהיגות מעשית.

עכו

עכו – 5000 שנות הסטוריה יהודית – נמצאת בקרב הישרדות על צביונה היהודי והציוני. בית מדרש ארצישראלי מעורר את העיר עכו לתקופה חדשה. הישיבה לוקחת אחריות בקהילה בתחומים שונים: חינוך, רווחה, חסד, תרבות, הכשרת מדריכים לסיורים של זהות יהודית בעיר העתיקה, הפצת תורה, קרוב לבבות ועוד. ההתנדבות שמלווה ע"י צוות הרמי"ם מעצבת את הזהות הקהילתית של בחור הישיבה הישראלי העכשווי, מתוך לימוד תורה משמעותי ומלא עניין. הישיבה נמצאת מול תחנת הרכבת, מוזמנים לבא ולראות ישיבה בתנופה ובהצלחה.

דרך הארבעה 38 ת.ד. 499 עכו עכו צפון http://www.yakko.co.il/ 04-9913831 04-991-2211 הרב יוסף שטרן ה'תשס"ג יאיר מימון 054-797-2594 ישיבות הסדר